Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
BreakdownRated ★ 5.0
The HoleRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 2.0
Faces in the CrowdRated ★ 2.0
SinisterRated ★ 2.0
Mr. BrooksRated ★ 4.5
Army of DarknessRated ★ 3.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 2.5
8MMRated ★ 3.5
Days of ThunderRated ★ 3.0- NightmareRated ★ 1.5
The RiteRated ★ 0.5
My Bloody ValentineRated ★ 1.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 1.5
The WarlordsRated ★ 4.0