Movies
Ratings
272
This Is 40Rated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 1.0
Ice PrincessRated ★ 2.5
27 DressesRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.5
StepmomRated ★ 4.5
AustraliaRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 2.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0