Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5- PapaRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5