Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0