Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- 추성훈의 밥값은 해야지Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5