Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
TravelersRated ★ 5.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0