Movies
Ratings
169
He Was CoolRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0