Series
Ratings
68 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
 Princess HoursRated ★ 4.0 Princess HoursRated ★ 4.0
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 Fabulous BoysRated ★ 3.0 Fabulous BoysRated ★ 3.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 3.0
 Queen of ReversalsRated ★ 3.0 Queen of ReversalsRated ★ 3.0
 Hello My TeacherRated ★ 2.5 Hello My TeacherRated ★ 2.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
 Me too, Flower!Rated ★ 3.5 Me too, Flower!Rated ★ 3.5
 It Started With a KissRated ★ 3.5 It Started With a KissRated ★ 3.5
 New Tales of the GisaengRated ★ 3.0 New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
 The Great WivesRated ★ 3.5 The Great WivesRated ★ 3.5
 Witch Yoo HeeRated ★ 3.0 Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
 Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0 Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0