Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Greek Roman Myth: The Private Life of the Gods 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5