Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 3.5
Super Mario Bros.Rated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The OneRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0