Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0