Series
Ratings
39- Cross GameRated ★ 4.0
The Best ChickenRated ★ 0.5- Wanderer KkachiRated ★ 0.5
I'm a naturalRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 0.5
One PieceRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0