Titles you rated
Wild Mountain ThymeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Catch and ReleaseRated ★ 3.0
Mad GodRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HustleRated ★ 4.0
Game NightRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0