Series
Ratings
131- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 2.0
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- AccompliceRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Treasure HuntRated ★ 1.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- RAP:PUBLICRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Love After Divorce - Gwaenchana SaranghaeRated ★ 2.0