Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Extreme FestivalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.0