Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5