Movies
Ratings
682- The UglyRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
QueerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0