Movies
Ratings
39
Way Back HomeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0