Movies
Ratings
218
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Europa ReportRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 2.0