Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0