Movies
Ratings
1052
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 0.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 0.5
RoundersRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 1.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.5
The Quiet FamilyRated ★ 1.0
The FanRated ★ 2.0
The Pelican BriefRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 1.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
PhenomenonRated ★ 3.5