Titles you rated
Black SwanRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0