Movies
Ratings
296
CarolRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Pump up the VolumeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 4.5
Babette's FeastRated ★ 4.0
Central StationRated ★ 4.5
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0
The BirdcageRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
RentRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Norwegian WoodRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0