Movies
Ratings
70
The ThievesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5