Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 1.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5