Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Villains EverywhereRated ★ 0.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 3.5