Series
Ratings
40
Squad 38Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0