Movies
Ratings
502
World War ZRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0