Series
Ratings
14
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0