Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5