Movies
Ratings
427
The Shape of WaterRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SingRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0