Series
Ratings
56- Toy SoldiersRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0