Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0