Titles you rated
 The Eminence in ShadowRated ★ 4.5 The Eminence in ShadowRated ★ 4.5
 Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 4.0 Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 4.0
 Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0 Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
 The World of the MarriedRated ★ 4.5 The World of the MarriedRated ★ 4.5
 To Your EternityRated ★ 4.0 To Your EternityRated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.5 The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.5
 Invincible Season 1Rated ★ 4.5 Invincible Season 1Rated ★ 4.5
 The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 4.0 The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 4.0
 Platinum EndRated ★ 4.5 Platinum EndRated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
 Demon SlayerRated ★ 4.5 Demon SlayerRated ★ 4.5
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
 In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5 In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.5 Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
 The Silent SeaRated ★ 4.5 The Silent SeaRated ★ 4.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
 Before Some RiseRated ★ 4.0 Before Some RiseRated ★ 4.0