Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0