Movies
Ratings
214
Stand by MeRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Only YouRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.5
The Last Kingdom: Seven Kings Must DieRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0