Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The PlanRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0