Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
KillRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0