Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Kimi to Yukite Saku: Shinsengumi SeishunrokuRated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
HierarchyRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0