Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5