Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mr. DeedsRated ★ 3.0
Echelon ConspiracyRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.5
Largo Winch IIRated ★ 3.0- The SoloistRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5