Titles you rated
Are You Human?Rated ★ 1.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5- 낮의 목욕탕과 술Rated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 1.5- State of PlayRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5