Titles you rated
ContagionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0