Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5