Titles you rated
DefaultRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0