Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- Outrageous WomanRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5