Movies
Ratings
213
ShrekRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0