Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0