Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0