Movies
Ratings
380
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The VeteranRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5